Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

Poradnia chirurgii onkologicznej i ogólnej

dr n.med. Leszek Kozłowski

Lekarz z ponad 25-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób nowotworowych, wieloletni ordynator Oddziału Chirurgii Onkologicznej, laureat nagrody im dr Krzysztofa Kanigowskiego w roku 2016, przyznawanej lekarzom, którzy leczą człowieka nie tylko chorobę, a relacje z pacjentem budują poprzez życzliwość i empatię. Kształtują etos zawodu, są powszechnie szanowani i są wzorami do naśladowania.

dr n. med. Aleksander Tarasik

Specjalista w dziedzinie chirurgii onkologicznej

Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Chirurgii Onkologicznej Białostockiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Białymstoku. Jest autorem pracy doktorskiej z zakresu epidemiologii i leczenia guzów złośliwych wątroby.
Główny zakres zainteresowań medycznych to leczenie operacyjne guzów łagodnych i złośliwych wątroby (termoablacja, resekcja guzów wątroby metodą klasyczną oraz laparoskopową). Ponadto zajmuje się leczeniem innych nowotworów jamy brzusznej, w tym guzów jelita grubego, nadnerczy oraz trzustki.

Doświadczenia zawodowe zdobywał w trakcie staży w czołowych ośrodkach zajmujących się chirurgią wątroby w Polsce i w Europie. Odbył dwumiesięczny staż z chirurgii wątroby w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Warszawie oraz staż z laparoskopowej chirurgii wątroby na Oddziale Chirurgii Wątroby i Dróg Żółciowych Szpitala Św. Rafaela w Mediolanie.

Uczestnik licznych konferencji oraz warsztatów praktycznych poświęconych chirurgii onkologicznej narządów jamy brzusznej.

2024 © Centrum Medyczne Fabryczna 8. Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie recode.pl
do góry ▲